Nebojte se podnikání a nových možností!

0
2160

Dnešní společnosti nabízí nepřeberné množství míst, ve kterých se dá podnikat. Ale řekněme si na rovinu, ideální místa jsou často v zahraničí. Často ale bývají spojeny s daňovými ráji a offshore společnostmi. Co to vlastně znamená?

Zahraniční sídlo

Offshore společnost nabízí daňovou optimalizaci. A to dnes potřebuje využít každý, kdo podniká. Jde především o destinace, kde se dosáhne na mnohem nižší daně než v České republice. Byrokracie České republiky je opravdu nesnadná. Není snadné být neustále pod dohledem a sledovat, abychom náhodou neporušili nějaký zákon. Zkuste tedy využít anonymní bezpečnostní schránky. Klasická schránka je veřejně vedená u bankovních institucí a snadno dostupná v případě exekuce. Ta anonymní vás před tím vším uchrání. Pokud už jste se ale dostali do dlouhodobého kolotoče a posledním řešením je likvidace společnosti, neváhejte se poradit. Zenron vám pomůže. Další možností ještě před likvidací je odkup firem. Je to cesta, jak ušetřit čas i nervy.

Ochraňte svůj majetek

Správná cesta, jak ochránit svůj majetek, je dvojí občanství. Znamená to, že se stáváte občanem dvou zemí. Samozřejmě s tím nepřichází pouze výhody, ale musíte dodržovat pravidla země, kterou jste si sami vybrali. Druhý pas přináší daňovou optimalizaci, možné investice, mezinárodní příležitosti, ale nejen obchodní záležitosti, dokonce i výhody ve zdravotní péči či generační výhody.

Majetkem je loď

Čerstvě nabitý majetek? Co s ním? Registrace jachty není snadný proces. Je zapotřebí dokonale znát zákony, systémy daní v dané zemi. Je ke zvážení, zdali registraci provést na společnost. Přináší to řadu výhod, především diskrétnost, snížení daní a ochranu majetku. Registrace lodí na společnost, ať už registrace jachty nebo registrace plachetnice, přináší navíc menší zodpovědnost. Odpovědná je společnost, ne vy. Zvažte vaši cestu při podnikání.

Předchozí článekJak rychle přijít k penězům?
Další článekSLUTO – nejlepší účetní firma roku 2019 vám usnadní vaše podnikání