Dopřát si dovolenou a neutratit jmění? Jeďte do Krušných hor!

0
562

Kvůli nekompromisnímu zdražování máte pocit, že se letos na dovolenou, ani na prodloužený víkend nevydáte? Nejezděte k moři, zůstaňte u nás v Česku. Překrásný půvab naší země nadchne i milovníka pláží. Například již zmíněné Krušné hory jsou rájem pro cyklisty, malé i velké výletníky, ale i pro starší páry. Obrovský počet cyklostezek vás mile překvapí. Nebo byste raději na pěší túru? Nebo historii? Krušné hory vám mohou nabídnout přesně to, co vás bude bavit.

Kde se ubytovat

Ubytování v Krušných horách seženete již od dvou set korun za osobu. Stačí si vybrat dle vaší možné cenové relace, rezervovat pobyt a užít si zábavu a klid s celou rodinou. Prohlédněte si nabídku od Hauzi.cz. Nabízí příjemné ubytování za skvělé ceny a zázemí pro rodiny s dětmi či klidně pouze páry – vybere si každý. A jaká místa tedy navštívit, abyste svůj volný čas využili na maximum?

Kam na výlet – pár tipů

Vydejte se na Klínovec. Jedná se o nejvyšší horu Krušných hor (1244 m.n.m.). A pokud jste cyklisté tělem i duší – Klínovec pro vás bude přímo rájem na zemi. Místní trail park vás nadchne. 

Krátkou, ale za to nádhernou procházku můžete absolvovat v národní přírodní rezervaci Božídarské rašeliniště. Na tuto procházku můžete vzít i malé děti. Na stezce, která má dvanáct zastavení, se dozvíte mnoho zajímavostí o rašeliništi a jeho historii.

V Horní Blatné najdete Vlčí jámy – přírodní památku na úbočí Blatenského vrchu. Nahlédnout můžete na dvě jámy – Ledovou a Vlčí. Ledová má hloubku patnáct metrů a Vlčí jáma, která byla původně dolem Wolfganga, je hluboká 25 metrů.

U Plešovického Skiareálu najdete Mýtickou krušnohorskou stezku plnou pověstí, dechberoucích soch, různé příběhy, ale také nádherný výhled. Krušné hory jsou na zážitky velmi bohaté.

Předchozí článek3 tipy, jak oslovit cílovou skupinu vaší firmy
Další článekVyplatí se více kontokorent, nebo půjčka ihned?