SLUTO – nejlepší účetní firma roku 2019 vám usnadní vaše podnikání

0
974

Správný výběr účetní firmy může společnostem i živnostníkům zásadně usnadnit život. Pokud si vyberete skutečně kvalitní odbornou firmu, získáte nejen účetní, administrativní, daňové a další služby, ale také partnera, který vám pomůže orientovat se ve stále se měnících zákonech a předpisech a poradí vám i v dalších ekonomických záležitostech firmy. A přesně to vám nabízí účetní a daňová kancelář SLUTO s.r.o.

Jsme nejlepší účetní firmou roku 2019 v České republice a nabízíme poctivé účetní a daňové služby v Praze a Brně, případně i v dalších městech dle dohody. Ocenění jsme získali v soutěži, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních České republiky. Výhry si ceníme o to víc, že nominace byla v rukou široké veřejnosti, tedy i našich klientů. Finální pořadí pak určila odborná porota nejen na základě přihlášky, ale také díky komunikaci s referenčními klienty. O výsledcích tak rozhodovala hlavně naše dosavadní práce.

Nejsme jen účetní. Nejen pro porotu, ale hlavně pro naše klienty je důležité, co všechno jsme schopni pro ně zajistit. Řada menších firem jistě ocení, že jim můžeme výrazně usnadnit život a převzít celou administrativu. Podnikatel se tak věnuje tomu, co umí, a nemusí ztrácet čas s papírováním, které mu nejde.

Spektrum námi nabízených služeb je skutečně široké. Objednat si u nás můžete jak externí, tak interní účetní, daňové poradenství, administrativní podporu, vedení personální agendy, zpracování mezd, vedení skladové evidence, zpracování přiznání daně z příjmu i DPH, ale třeba také digitalizaci dokumentů. Umíme poskytnout virtuální firemní sídlo na prestižních adresách našich poboček. A usídlíte se tam nejen virtuálně. Pokud si sídlo své firmy zřídíte u nás, poskytneme vám také prostory, administrativní a technické zázemí, včetně zřízení poštovní schránky a služeb sekretariátu. Budete moci pozvat své zákazníky na jednání do reprezentativních kanceláří, pořádat u nás školení, firemní setkání, nebo třeba konference. Ušetříme vám tak energii a finance, které budete moci nasměrovat jen do rozvoje vlastního podnikání.

Každá firma se potřebuje rozvíjet. Našim klientům jsme partnerem i při strategických podnikatelských rozhodnutích. Pomůžeme s přeměnou společnosti, včetně přeshraniční, s její revitalizací či reorganizací, případně také s likvidací, pokud se zákazník rozhodně některou ze svých aktivit ukončit. Umíme ale také firmy založit, zajistit všechny potřebná oprávnění k činnosti podnikatele, registrovat společnost na úřadech. Pomůžeme také s fúzemi, nebo rozdělením firmy, změnou právní formy firmy a jejím prodejem.

Pružně se přizpůsobíme vašim potřebám. Na naše zaměstnance se můžete spolehnout, poskytnou vám vždy ten nejlepší servis. Máte-li zájem o naše služby, vyplňte na našem webu https://www.vedeni-ucetnictvi.cz/ kontaktní formulář. Můžete si tam rovněž zjistit orientační kalkulaci. Těšíme se na práci pro vás.

Více na: www.vedeni-ucetnictvi.cz/

Předchozí článekNebojte se podnikání a nových možností!
Další článekPeníze nerostou na stromech. Naučte se své finance efektivně chránit!