S investiční skupinou DRFG můžete investovat do nemovitostí

0
2196

DRFG Davida Rusňáka zřídila kromě jiného nemovitostní fond. Nazývá se CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND a jak tvrdí ředitel DRFG pro finance a regulace Juraj Černička, prostředky do fondu plynou z aktivit investiční skupiny Davida Rusňáka. Ve fondu figurují ověřené nemovitosti, které leží po celé České republice. Investice do CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND začíná už na pěti stech korunách měsíčně, takže je fond otevřený skutečně pro všechny.

Jsou nemovitostní fondy výhodnější než stavební spoření?

Řada lidí volí jako variantu pro své finance vklad na stavební spoření. Ta mají značnou výhodu ve státních příspěvcích, které však bývají vázány na určitou výši. Při větším spoření se snižuje úrok cílové částky a klient má například při spoření na důchod nárok na výplatu až po překročení šedesáti let věku. Zároveň má stavební spoření oproti nemovitostním fondům několik negativ, například ve formě limitu naspořené částky a závazku o délce minimálně několik let. Navíc mají peníze uložené na stavebním spoření velmi nízkou likviditu. To znamená, že není možné si je vybrat kdykoliv a nemohou sloužit pro případ nouze.

Nemovitostní fond pod značkou CZECH FUND nabízí výhodné podmínky

I v rámci nemovitostních fondů se vyplatí dlouhodobější horizont, nicméně peníze mohou být průběžně vkládány a zároveň si je klient může z fondu v případě potřeby kdykoliv vybrat, a to i v plné výši. Významné pozitivum investic do fondu nalezneme i ve srovnání se spořicími účty. Ty mají výnosnost přibližně 0,4 – 0,8 % ročně a zároveň se úrok často snižuje souběžně s rostoucí naspořenou částkou. To opravdu nejsou závratná čísla.

Klient může své finance investovat kromě fondů i do cenných papírů, například dluhopisů. Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí v tomto ohledu několik možností. Dluhopisy mohou být určeny na nákup komerčních nemovitostí, budování telekomunikačních sítí. Existují však také dluhopisy diverzifikované napříč celou skupinou.

Předchozí článekUdržet si zákazníky je klíčové. Naučte se základní pravidla!
Další článekSpráva identit zvyšuje digitální bezpečnost i produktivitu zaměstnanců