Léčivá moc kamenů

0
901

Třeba momentálně nosíte ve své kabelce kámen či máte na sobě řetízek, který vám v jistých situacích pomáhá a vy se k jeho schopnostem stále více upínáte a třeba ani netušíte, o jaký druh kamen se jedná. Léčivé kameny jsou ovšem skutečně lidem nápomocné, a to již od pradávna, kdy se jim přisuzovala zázračná síla. Lidé věří, že jim kameny navrátí ztracenou harmonii a do jisté míry také rozproudí energií do celého jejich těla. Víte, v čem tkví jejich kouzlo?

Jaké vlastnosti mají léčivé kameny?

Moc léčivých kamenů je známá již od pradávna. Lidé často věřili tomu, že minerály umí do jisté míry pracovat s naší vnitřní energií a tím pádem nám pomáhají se vypořádávat s různými životními překážkami i zdravotními problémy. Lidé, kteří byli neustále ve stresu, měli problémy v práci, v milostném životě či v osobním životě se často přikláněli právě k síle těchto minerálů. Nejedna celebrita či známá osobnost se často pyšní sbírkou léčivých kamenů, kterým přičítá buď svůj úspěch či talent.

Každý kámen se hodí k jinému účelu

Na trhu je k mání celá řada léčivých kamenů, které se vždy hodí k jinému účelu. Pokud vás například trápí problémy s otěhotněním či vás trápí velmi složitý rozchod s partnerem a vy potřebujete nějakým způsobem ochránit, hodí se popřemýšlet o minerálech, které mají ochranné vlastnosti a podporují reprodukci. Pokud naopak potřebujete pomoci od bolesti, vyřešit problémy se závislostí či depresemi, budete muset sáhnout po jiných minerálech, které mají velkou sílu zejména v tomto směru. Citrín třeba přitahuje blahobyt a úspěch. Ametyst zase zklidňuje naší mysl a také emoce.

Léčivé kameny v podobě šperků

Milujete například stříbrné šperky a chtěli byste je obohatit o podobný léčivý kámen, který by vám dodal přesně to, co aktuálně potřebujete? V tom případě s koupí rozhodně neotálejte a pořiďte si vkusný šperk, který vás bude ochraňovat na vašich cestách. Krásné jsou také zlaté šperky s minerály, které rovněž vypadají velmi pozoruhodně a svým nositelkám přinesou mnohem více než jen obdiv jejich okolí.

Více informací se dočtete v článku Lěčivá moc kamenů na našem blogu.

Předchozí článekTipy, jak může vaše firma ušetřit
Další článekPůjčky bez registrů a poplatků ihned